Home » Вынікі ўступных іспытаў у 5-ыя класы гімназіі

Вынікі ўступных іспытаў у 5-ыя класы гімназіі

 

Прозвішча, імя

Русский язык

Матэматыка

годовая

испытания

гадавая

іспыт

Група  “А”

Астравух Яўген

4

6

5

10

Віннікаў Мацвей

8

8

8

10

Вялічка Мікіта

4

6

5

5

Ганакоў Мацвей

7

9

7

8

Гаўрылава Вераніка

9

10

9

10

Грыбанава Аліна

6

10

6

7

Жук Павел

8

10

8

10

Запрудскі Аляксей

7

9

9

10

Лагуновіч Дар’я

7

8

7

10

Ліхімовіч Яўген

7

10

9

10

Макеева Марына

8

10

9

10

Малайчук Дар’я

8

10

8

10

Мароз Раман

7

9

7

10

Мілашэўскі Уладзіслаў

4

6

5

4

Мішук Валерыя

9

7

9

10

Прахарэвіч Ганна

9

10

9

10

Савасцюк Васіль

8

10

9

10

Сікорская Яна

7

10

6

7

Слізень Аляксандра

5

10

5

5

Стомаль Дзіяна

6

10

5

6

Хвалей Максім

7

10

8

10

Цяўлоўская Таццяна

9

8

9

10

Чарнушэвіч Вікторыя

8

10

7

10

Шакаль Кацярына

8

7

8

7

Янкоўская Аліна

9

10

9

7

Група “Б”

Бабок Павел

6

7

7

8

Багрыцэвіч Міхаіл

9

10

9

8

Байбак Максім

9

9

9

9

Бруй Арцём

6

5

6

6

Бурбуць Павел

7

8

7

9

Валахановіч Уладзіслаў

7

8

7

8

Гаркун Яна

8

9

8

9

Гармаза Яўген

7

8

7

6

Гарошка Аляксей

5

6

5

6

Гімель Міхаіл

7

6

7

6

Дабравольская Яна

9

10

9

9

Доўжык Паліна

8

8

8

5

Заідава Паліна

9

8

9

8

Какошын Сяргей

3

5

4

4

Калоднік Кацярына

6

8

5

3

Карповіч Іван

4

6

5

6

Каўпак Арына

8

8

8

8

Клімовіч Дар’я

6

8

5

4

Мардзіловіч Аляксей

5

5

7

9

Прахарэнка Яна

8

8

8

9

Сулімава Лаліта

8

8

8

5

Хацкевіч Валерыя

9

10

9

8

Царык Дзяніс

7

8

9

8

Чайка Ульяна

9

10

9

7

Група “В”

Акаловіч Надзея

8

8

8

7

Барабанава Валерыя

8

9

8

7

Буйноўскі Дзмітрый

4

4

6

5

Давыдаў Уладзіслаў

8

10

8

10

Дарашкевіч Арцём

6

7

6

6

Кадлубовіч Сямён

7

8

9

9

Кадлубовіч Юлія

9

8

9

10

Ляўшэвіч Вольга

7

7

8

7

Прыстаўка Ілля

7

5

8

7

Пякарчык Марыя

9

7

9

9

Сасонка Мікіта

9

8

9

7

Скварчэўскі Аляксей

5

3

5

5

Сліжэўскі Дзмітрый

5

7

5

4

Супрэтка Кацярына

8

8

8

5

Трахімец Ілля

7

8

8

8

Трахімец Юлія

8

8

8

7

Тямчык Аляксандр

6

4

6

5

Філатаў Андрэй

6

4

8

7

Харэвіч Артур

3

1

4

4

Хрыстафораў Ягор

7

4

8

5

Шахрай Ігар

6

3

6

4

Шыманец Максім

9

8

9

10

Юркевіч Алеся

8

9

7

6

Янушкевіч Максім

6

9

6

6

Група “М”

Акаловіч Юрый

5

5

5

9

Багдановіч Яна

9

8

8

10

Бажэнка Глеб

7

8

8

9

Байдак Лізавета

9

10

9

9

Вайцяховіч Кацярына

9

8

8

не з’явілася

Варакса Аркадзій

7

9

7

9

Венедзіктаў Мікіта

9

10

9

9

Вераменка Арцём

9

8

10

10

Гурыновіч Ірына

9

9

9

10

Дораш Анастасія

9

9

9

10

Заботкін Багдан

8

9

8

7

Казнадзей Ніка

8

8

8

10

Кліміхіна Ганна

9

10

9

10

Леановіч Кацярына

8

9

8

7

Ліснеўская Марыя

9

10

9

10

Машыноўскі Яўген

8

9

7

9

Ператрухіна Ксенія

7

8

7

8

Рудкоўскі Максім

6

10

7

8

Серапіна Марына

7

9

9

9

Фамічонак Яна

8

8

9

6

Хаменка Анастасія

8

8

8

10

Хаменка Святаслаў

8

10

9

10

Цвірбут Алеся

9

9

9

10

Шырвель Анастасія

8

10

7

10

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь