Home » Дасягненні ў творчых конкурсах ў 2017/2018 навучальным годзе

Дасягненні ў творчых конкурсах ў 2017/2018 навучальным годзе

п/п

Назва конкурсу Вынік
Раённы ўзровень
1 Раённы конкурс творчых работ да Дня настаўніка Два Дыпломы пераможцаў
2 Раённы конкурс фотапастоў да Дня настаўніка Дыплом пераможцы
3 Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “Тапаніміка роднага краю” Дыплом пераможцы
4 Раённы конкурс творчых работ да Дня маці “Прафесія маёй матулі” Дыплом пераможцы
5 Адкрыты раённы конкурс на лепшы камп’ютарны малюнак “Master Paint” 2 Дыпломы пераможцаў
6 Раённы конкурс гульнявых праграм “Гуляюць дзеці – гуляем мы!” 1 месца
7 Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “Калядная зорка” Дыплом І ступені
8 Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “Энергамарафон-2017” 1 месца
9 Раённы краязнаўчы турнір “Мая Дзяржыншчына – мой гонар!” 1 месца
10 Раённы этап рэспубліканскага конкурсу на лепшую ПА “БРСМ” 1 месца
11 Гарадскі інтэлектуальны чэмпіянат па гульні “Што? Дзе? Калі?” (каманда педагогаў) 1 месца
12 Гарадскі інтэлектуальны чэмпіянат па гульні “Што? Дзе? Калі?”, тур “Свая гульня” (каманда педагогаў) 2 месца
13 Раённая квест-гульня “Па слядах вопытных турыстаў” 1 месца
14 Раённы творчы конкурс “Хіт бяспекі” 1 месца
15 Раённы творчы конкурс “Пасябруй са спортам!” 2 1-ых месцы
16 Раённы прававы турнір 1 месца
17 Раённы конкурс творчых работ “Парад Дзедаў Марозаў і Снягурак” 6 Дыпломаў пераможцаў
18 Раённы этап творчага конкурсу “Залатое пяро “Белай Русі” 4 Дыпломы пераможцаў
19 Раённы конкурс “Баль! Баль! Баль!..” Дыплом пераможцы ў асабістай намінацыі
20 Раённы злёт-конкурс атрадаў ЮІР 1 месца
21 Раённы агляд-конкурс “ТэхнаГрад-2018” 2 Дыпломы І ступені
22 Раённы конкурс “Вучань года-2017 Дзяржынскага раёна” 4 пераможцы – Прыбыльская Ксенія, 6Б; Гармаза Аляксандра, 11А; Ільюшэнка Аляксей, 7Б; Петухоў Мацвей, 4М
23 Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “ТэхнаІнтэлект” Дыплом І ступені, 2 Дыпломы ІІ ступені, Дыплом ІІІ ступені
24 Раённы этап творчага конкурсу “Бяспека на вадзе вачыма дзяцей” Дыплом І ступені, Дыплом ІІ ступені
25 Раённы этап творчага конкурсу “Выратавальнікі вачыма дзяцей” 1 месца, 2 месца
26 Раённы конкурс на лепшы клуб юных выратавальнікаў-пажарных 1 месца
27 Раённы музейны марафон “Музей і дзеці” Дыплом пераможцы
28 Раённы этап  рэспубліканскага конкурсу каманд падтрымкі “Піянерскія іскры” Дыплом І ступені
29 Раённы этап творчага конкурсу на лепшы навагодні сцэнарый “ЁлкаФЭСТ” Дыплом пераможцы
30 Раённы этап абласнога конкурсу “Школа бяспекі-2018” 2 1-ых месцы
31 Раённы этап V Рэспубліканскага агляду-конкурсу “Лідар года-2018” 2 месца: Кундалёва Ганна, 11Б
32 Раённы этап VII абласнога турніру сярод школьных каманд КВЗ “У будучыню з усмешкай!” 2 месца
33 Раённы восеньскі кірмаш “Установы адукацыі прапануюць!..” 2 месца
34 Раённы чэмпіянат па інтэлектуальных гульнях сярод 6-9 класаў 2 месца
35 Раённы этап рэспубліканскага конкурсу агітбрыгад “Запалі касцёр дабрыні” 2 месца
36 Раённы конкурс-выстава дэкаратыўна-прыкладной творчасці “Беларускія традыцыі і абярэгі” 2 месца, 3 месца
37 Раённы этап 22 Беларускага эпісталярнага конкурсу для моладзі 2 Дыпломы ІІІ ступені
38 Раённы этап рэспубліканскага конкурсу “Дарогамі памяці” Дыплом ІІ ступені
39 Раённы конкурс на лепшы фларыстычны дыван “Прыгажосць роднага краю” Дыплом ІІ ступені
40 Раённая Алімпіяда па ПДР 3 (каманднае) месца; 1 месца ў творчым этапе Алімпіяды на лепшы тэматычны макет білборда
41 Раённая алімпіяда па краязнаўстве 2 (каманднае) месца; 2 Дыпломы І ступені, Дыплом ІІ ступені, Дыплом ІІІ ступені ў асабістых намінацыях
42 Раённы конкурс “Выконваем законы дарог” Дыпломы І ступені,

2 Дыпломы ІІІ ступені

43 Раённы этап рэспубліканскага творчага конкурсу паэтычных твораў “Шчасце жыць у мірнай краіне” Дыпломы ІІ ступені,

Дыплом ІІІ ступені

44 Раённы этап творчага конкурсу “Жывая класіка” 2 Дыпломы ІІ ступені, 2 Дыпломы ІІІ ступені
45 Раённы конкурс “Шчодрыя дары восені” Дыплом ІІІ ступені
46 Раённы этап творчага конкурсу “Дыялог з паэтам” Дыплом ІІІ ступені
47 Раённы конкрс МНС “Графіці” 3 месца
Абласны узровень
1 Абласны этап рэспубліканскага конкурсу “АрхНавацыя-2017” Дыплом за 1 месца, дыплом за 3 месца
2 Абласны этап рэспубліканскага конкурсу юных журналістаў “Ты ў эфіры” Дыплом 1 ступені
3 Абласны этап рэспубліканскага конкурсу “Энергамарафон-2017” Дыплом 2 ступені і спецыяльны прыз журы
4 Абласны этап рэспубліканскага конкурсу “Энергія і асяроддзе пражывання” Дыплом 2 ступені
5 Абласны этап рэспубліканскага конкурсу “Узнаём Беларусь вместе” Дыплом 3 ступені
6 Абласны этап рэспубліканскага конкурсу “ТэхнаІнтэлект” Дыплом 3 ступені
7 Абласны этап рэспубліканскага завочнага конкурсу “Ёлка-Фэст” Дыплом 1 ст., дыплом 3 ступені
8 Абласны этап рэспубліканскага конкурсу каманд падтрымкі “Піянерскія іскры” 3 месца (занальны этап – 1 месца)
9 Абласны этап 2-га рэспубліканскага конкурсу «Junior Skills Belarus» Дыплом за 3 месца
10 III абласны конкурс па робататэхніцы “Дарога ў будучыню” Дыплом 3 ступені
11 Абласны конкурс на лепшы малюнак помніка гісторыка-культурнай спадчыны Дыплом за 3 месца, падзяка дырэктару гімназіі
12 Абласны злёт-конкурс атрадаў ЮІДР 3 прызавых месцы ў асабістых заліках, 3 месца ў конкурсе “Газета”
Міжнародны ўзровень
1 Міжнародны дыстанцыйны конкурс прэзентацый «Сцяжынкамі роднага краю» 1 1-ае месца, 2 3-ціх месцы

 

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь