Home » Копия приказа о зачислении в 5 класс гимназии

Копия приказа о зачислении в 5 класс гимназии

 

Аддзел адукацыі, спорту і турызму Дзяржынскага райвыканкамаДзяржаўная ўстанова адукацыі

“Гімназія г. Дзяржынска”

Отдел образования, спорта и туризма Дзержинского райисполкомаГосударственное учреждение образования «Гимназия г. Дзержинска»
КОПІЯ ЗАГАДА КОПИЯ ПРИКАЗА
12.06.14           № 140
г. Дзяржынск г. Дзержинск

 

Аб залічэнні вучняў  у 5-я класы гімназіі

У адпаведнасці з Кодэксам Рэспублікі Беларусь аб адукацыі, Палажэннем аб установе агульнай сярэдняй адукацыі, на падставе вынікаў уступных іспытаў і пратакола паседжання прыёмнай камісіі ад 10.06.14 № 2

ЗАГАДВАЮ:

залічыць у 5-ыя класы гімназіі наступных вучняў:

5 “А” клас

  1. Андрачык Яўген
  2. Баганосава Ганна
  3. Барута Святлана
  4. Вазняк Павел
  5. Вакуленчык Уладзіслаў
  6. Вяткін Уладзіслаў
  7. Гасс Міраслаў
  8. Доўнар Антаніна
  9. Калацэй Арына
  10. Качук Ірына
  11. Коўтун Анастасія
  12. Кудлач Аліна
  13. Матусевіч Ганна
  14. Нікановіч Надзея
  15. Няфёдаў Данііл
  16. Пракопчык Мацвей
  17. Солаш Іван
  18. Сядова Людміла
  19. Філіповіч Цімафей
  20. Чараповіч Алег
  21. Шамаль Аляксандр

5 “Б” клас

  1. Амбражэвіч Паліна
  2. Апанасік Марыя
  3. Бліноў Аляксандр
  4. Брычкоўская Кацярына
  5. Ганкевиіч Павел
  6. Гнаянаў Міхаіл
  7. Жыліцкі Станіслаў
  8. Зіневіч Глеб
  9. Князевіч Паліна
  10. Кушніроў Кірылл
  11. Латышава Любоў
  12. Ліхімовіч Віялета
  13. Мяркур’ева Кацярына
  14. Озерава Юлія
  15. Платніцкая Марыя
  16. Самкова Аляксандра
  17. Факуліна Ганна
  18. Хаменка Ян
  19. Чарнагурская Анастасія
  20. Шашко Карына
  21. Шыманскі Ігар
  22. Якубоўская Сафія

5 “В” клас

  1. Анціпенка Яна
  2. Базыльян Анастасія
  3. Балабушка Маргарыта
  4. Барысевіч Ягор
  5. Булыгін Назар
  6. Дахненка Павел
  7. Залуцкая Дар’я
  8. Калоднік Арцём
  9. Карлоўская Надзея
  10. Крывіцкі Уладзіслаў
  11. Кудзінава Ілона
  12. Наўроцкая Валерыя
  13. Пілевіч Марына
  14. Піманава Яна
  15. Рагожкіна Наталля
  16. Разумік Анастасія
  17. Савіцкі Данііл
  18. Сімагуціна Виялета
  19. Смірноў Данііл
  20. Трацэўская Аліна
  21. Цэнцэвіцкі Уладзіслаў
  22. Юцкевіч Арцём

5 “М” клас

  1. Ананіч Паліна
  2. Анісковіч Паліна
  3. Валадзько Ціхан
  4. Васякін Мацвей
  5. Гавака Данііл
  6. Гармаза Максім
  7. Гашко Мікіта
  8. Губік Соф’я
  9. ЖдановічАнастасія
  10. Маякіна Анастасія
  11. Нагібовіч Паліна
  12. Нікалайкова Анастасія
  13. Пулко Алег
  14. Рудак Анастасія
  15. Русальскі Максім
  16. Смаленава Аляксандра
  17. Тразанаў Мікіта
  18. Уварава Івана
  19. Хацько Вераніка
  20. Чуеўская Валерыя
  21. Юшкевіч Арцём
  22. Яначкіна Валерыя
  23. Янкоўская Ганна

Дырэктар гімназіі         (подпіс)           Т.М. Давідовіч

 

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь