Home » Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў ў 2015/2016 навучальным годзе

Склад экзаменацыйных камісій для прыёму выпускных экзаменаў ў 2015/2016 навучальным годзе

па завяршэнні  навучання і выхавання на IIІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

Дата Клас Прадмет Склад камісіі Пасада Спецыяльнасць Катэгорыя
Прозвішча, імя, імя па бацьку
1

чэрвеня

11“А” матэматыка старшыня Захарава Л.І. намеснік дырэктара беларуская мова і літаратура першая
члены камісіі: Няфёдава А.М. настаўнік матэматыка вышэйшая
Валахановіч Т.У. настаўнік матэматыка вышэйшая
Сухнат Т.В. настаўнік матэматыка вышэйшая
3 чэрвеня 11“А” беларуская мова старшыня Захарава Л.І. намеснік дырэктара беларуская мова і літаратура першая
члены камісіі: Мінько К.А. настаўнік беларуская мова і літаратура другая
Волчанка А.І. настаўнік беларуская мова і літаратура вышэйшая
Хацкевіч А.Я. настаўнік беларуская мова і літаратура першая
3 чэрвеня 11“А” руская мова старшыня Мігура Г.Я. намеснік дырэктара англійская мова вышэйшая
члены камісіі: Колбун І.А. настаўнік руская мова і літаратура вышэйшая
Каладзінская Л.Л. настаўнік руская мова і літаратура вышэйшая
Храловіч Т.І. настаўнік руская мова і літаратура вышэйшая
6 чэрвеня 11 “А” замежная мова (англійская) старшыня Мігура Г.Я. намеснік дырэктара англійская мова вышэйшая
члены камісіі: Ракава Т.В. настаўнік англійская мова вышэйшая
Паплаўская Г.А. настаўнік англійская мова першая
Мірон В.І. настаўнік англійская мова першая
8

чэрвеня

11 “А” гісторыя Беларусі старшыня Асадчая І.І. намеснік дырэктара музыка вышэйшая
члены камісіі: Гарэлік М.У. настаўнік гісторыя другая
Бурцава С.У. настаўнік гісторыя першая
Сябро С.В. настаўнік гісторыя, паліталогія б/катэгорыі

1

чэрвеня

11 “Б” беларуская мова старшыня Паўхлеб Л.С. дырэктар педагогіка і методыка пачатковага навучання першая
члены камісіі: Гарбатоўская А.І. настаўнік беларуская мова і літаратура вышэйшая
Волчанка А.І. настаўнік беларуская мова і літаратура вышэйшая
Мінько К.А. настаўнік беларуская мова і літаратура другая
3 чэрвеня 11 “Б” матэматыка старшыня Паўхлеб Л.С. дырэктар педагогіка і методыка пачатковага навучання першая
члены камісіі: Няфёдава А.М. настаўнік матэматыка вышэйшая
Валахановіч Т.У. настаўнік матэматыка вышэйшая
Кісель Я.Р. настаўнік матэматыка другая
6

чэрвеня

11 “Б” гісторыя Беларусі старшыня Асадчая І.І. намеснік дырэктара музыка вышэйшая
члены камісіі: Гарэлік М.У. настаўнік гісторыя другая
Бурцава С.У. настаўнік гісторыя першая
Сябро С.В. настаўнік гісторыя, паліталогія б/катэгорыі
8

чэрвеня

11 “Б” замежная мова (англійская) старшыня Мігура Г.Я. намеснік дырэктара англійская мова вышэйшая
члены камісіі: Ракава Т.В. настаўнік англійская мова вышэйшая
Паплаўская Г.А. настаўнік англійская мова першая
Мірон В.І. настаўнік англійская мова першая

 

 

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь