Home » Склад экзаменацыйных камісій

Склад экзаменацыйных камісій

для правядзення выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на  ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

Дата, клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Прозвішча, імя, імя па бацьку

01.06

ХІ “А”

матэматыка (павышаны ўзровень)

старшыня

Захарава Л. І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

члены камісіі:

Валахановіч Т.У.

настаўнік

матэматыка

Сухнат Т.В.

настаўнік

матэматыка

Няфёдава А.М.

настаўнік

матэматыка

03.06

ХІ “А”

матэматыка

(базавы ўзровень)

старшыня

Паўхлеб Л. С.

дырэктар

педагогіка і методыка пачатковага навучання

члены камісіі:

Валахановіч Т.У.

настаўнік

матэматыка

Сухнат Т.В.

настаўнік

матэматыка

Кісель Е.Р.

настаўнік

матэматыка

03.06

ХІ “А”

беларуская мова

(базавы ўзровень)

старшыня

Захарава Л. І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

члены камісіі:

Мінько К.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

Волчанка А.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

Хацкевіч А.Я.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

05.06

ХІ “А”

замежная мова (англійская)

(базавы ўзровень)

старшыня

Мігура Г.Я.

намеснік дырэктара

англійская мова

члены камісіі:

Ракава Т.В.

настаўнік

англійская мова

Ціханава В.Э.

настаўнік

англійская мова

Паплаўская Г.А.

настаўнік

англійская мова

07.06

ХІ “А”

руская мова

(базавы ўзровень)

старшыня

Захарава Л. І.

намеснік дырэктара

беларуская мова і літаратура

члены камісіі:

Колбун І.А.

настаўнік

руская мова і літаратура

Каладзінская Л.Л.

настаўнік

руская мова і літаратура

Храловіч Т.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

09.06

ХІ “А”

гісторыя Беларусі

старшыня

Асадчая І.І.

намеснік дырэктара

музыка

члены камісіі:

Бурцава С.У.

настаўнік

гісторыя

Паршын П.Д.

настаўнік

гісторыя

Галубковіч А.Ю.

настаўнік

гісторыя

01.06

ХІ “Б”

руская мова (павышаны ўзровень)

старшыня

Паўхлеб Л. С.

дырэктар

педагогіка і методыка пачатковага навучання

члены камісіі:

Колбун І.А.

настаўнік

руская мова і літаратура

Каладзінская Л.Л.

настаўнік

руская мова і літаратура

Храловіч Т.І.

настаўнік

руская мова і літаратура

03.06

ХІ “Б”

матэматыка

(базавы ўзровень)

старшыня

Паўхлеб Л. С.

дырэктар

педагогіка і методыка пачатковага навучання

члены камісіі:

Валахановіч Т.У.

настаўнік

матэматыка

Сухнат Т.В.

настаўнік

матэматыка

Кісель Е.Р.

настаўнік

матэматыка

05.06

ХІ  “Б”

гісторыя Беларусі

старшыня

Асадчая І.І.

намеснік дырэктара

музыка

члены камісіі:

Бурцава С.У.

настаўнік

гісторыя

Паршын П.Д.

настаўнік

гісторыя

Галубковіч А.Ю.

настаўнік

гісторыя

07.06

ХІ “Б”

замежная мова (англійская) (павышаны ўзровень)

старшыня

Мігура Г.Я.

намеснік дырэктара

англійская мова

члены камісіі:

Ракава Т.В.

настаўнік

англійская мова

Ціханава В.Э.

настаўнік

англійская мова

Паплаўская Г.А.

настаўнік

англійская мова

Спампаваць PDF-версію тут

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь