Home » Спіс класных кіраўнікоў і базавых кабінетаў

Спіс класных кіраўнікоў і базавых кабінетаў

у 2022/2023 навучальным годзе

Клас

Класны кіраўнік

Базавы кабінет

1 «А»

Барысава Алена Уладзіміраўна

1

1 «Б»

Солаш Вілена Анатольеўна

15п

1 «В»

Ходар Вольга Аляксандраўна 14п

1 «Г»

Ізотова Ірына Аляксееўна

11

1 “Д”

 

п8

1 «М»

Гойшык Вольга Уладзіміраўна

 5

2 «А»

Ільюшэнка Лілія Іванаўна

10п

2 «Б»

Голец Алена Аляксандраўна

5

2 «В»

Голуб Наталля Францаўна

8

2 «Г»

Дошчачка Іна Іосіфаўна

3

2 “Д”

Яльніцкая Таццяна Мікалаеўна

7

2 «М»

Баранава Ядвіга Юльянаўна

6

3 “А”

Калечыц Інна Пятроўна

10п

3 “Б”

Пажога Алена Анатольеўна

6

3 “В”

Клыгун Ірына Леанідаўна

7

3 “Г”

Гарэлік Таццяна Іванаўна

3

3 “Д”

Дубоўская Анастасія Аляксандраўна

14п

3 “Ж”

Анікевіч Святлана Мікалаеўна

1

3 “М”

Шыбко Таццяна Анатольеўна

П7

 4 «А»

Русель Жана Жанаўна

13п 

 4 «Б»

Мазур Наталля Іосіфаўна

10 

 4 «В»

Гудвіловіч Святлана Мікалаеўна

4 «Г»

 

6п

 4 «М»

Мірон Ганна Міхайлаўна

 9 п

5 «А»

Мінько Кацярына Аляксандраўна 23

5 «Б»

Паршын Павел Дзмітрыевіч 44

5 «В»

Смольская Святлана Вячаславаўна  

5 «Г»

Гарэлік Вольга Алегаўна

8 п

5 «М»

Бараўцова Вольга Леанідаўна

4 п

6 «А»

Бурцава Святлана Уладзіміраўна

35

6 «Б»

Волчанка Алена Іванаўна

40

6 «В»

Маціеўская Ларыса Мікалаеўна

39

6 «Г»

Янсан Лілія Зінураўна

5п

6 «М»

Яраховіч Сяргей Канстанцінавіч

33

7 «А»

Бердашкевіч Таццяна Леанідаўна

24

7 «Б»

Сухарава Марыя Сяргееўна

42

7 «В»

Дубоўская Кацярына Анатольеўна

26

7 «Г»

Барута Наталля Станіславаўна

п2

7 «М»

Рудэнка Рэната Генадзьеўна

34

8 «А»

Хацкевіч Аксана Яўгеньеўна

22

8 «Б»

Качановіч Людміла Чаславаўна

25

8 «В»

Кузаўкова Анастасія Міхайлаўна

31

8 «Г»

Панашчук Таццяна Алегаўна

9

8 «М»

Юхновіч Юлія Аляксандраўна

3 п

9 «А»

Каладзінская Людміла Леанідаўна

27

9 «Б»

Трацэўская Ларыса Браніславаўна

32

9 «В»

Уколава Іна Тадэўшаўна

28

9  «М»

Храловіч Таццяна Іосіфаўна

30

10 «А»

Паплаўская Ганна Анатольеўна

29

10 «Б»

Доўнар Сняжана Уладзіміраўна

2 п

11 «А»

Каладзінская Вераніка Уладзіміраўна

21

11 «Б»

Няфёдава Анжэла Міхайлаўна

36

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь