Home » Навiны » Спіскі вучняў 5 класаў

Спіскі вучняў 5 класаў

У адпаведнасці з Кодэксам Рэспублікі Беларусь аб адукацыі, Палажэннем аб установе агульнай сярэдняй адукацыі, на падставе вынікаў уступных іспытаў і пратакола паседжання прыёмнай камісіі ад 09.06.15 № 4  у 5-ыя класы гімназіі залічаны  наступныя вучні:

5 “А” клас

1. Бандарчык Агата Сяргееўна
2. Баршчэўская Ангеліна Аляксандраўна
3. Букштановіч Мікіта Уладзіміравіч
4. Гласоўская Аліна Ігараўна
5. Доўнар Марыя Віктараўна
6. Камінская Ангеліна Анатольеўна
7. Карсюк Вераніка Сяргееўна
8. Макарэвіч Анастасія Сяргееўна
9. Моніч Дар’я Сяргееўна
10. Нікіцін Багдан Алегавіч
11. Панчанка Ганна Аляксееўна
12. Пратасевіч Ульяна Аляксандраўна
13. Сарокін Аляксандр Сяргеевіч
14. Сарокіна Марыя Сяргееўна
15. Туміловіч Максім Уладзіміравіч
16. Шышкавец Павел Дзмітрыевіч
17. Юржыц Яўген Аляксандравіч
18. Якжык Яўгенія Аляксандраўна
19. Якубоўская Дзіяна Дзмітрыеўна

 

5 “Б” клас

1. Анісовіч Аляксандр Ігаравіч
2. Баравік Мікіта Дзянісавіч
3. Бегунова Лізавета Дзмітрыеўна
4. Біруля Барыс Маркавіч
5. Буцько Ягор Аляксандравіч
6. Валахановіч Аляксей Ігаравіч
7. Гарошка Вадзім Сяргеевіч
8. Гладкі Міраслаў Ігаравіч
9. Грынкевіч Уладзіслава Віктараўна
10. Ілюшэнка Аляксей Сяргеевіч
11. Куляеў Данііл Сяргеевіч
12. Марэцкі Мікіта Дзмітрыевіч
13. Налетка Аліна Дзмірыеўна
14. Русаковіч Ганна Сяргееўна
15. Савіцкая Паліна Дзмітрыеўна
16. Стомаль Людміла Аляксандраўна
17. Сядура Павел Аляксандравіч
18. Шынкевіч Кацярына Васільеўна
19. Юшкевіч Лізавета Міхайлаўна
20. Янкоўская Дар’я Андрэеўна

 

5 “В” клас

1. Барысевіч Юрый Сяргеевіч
2. Грамыка Ліна Яўгеньеўна
3. Забродская Маргарыта Сяргееўна
4. Зябліцаў Фёдар Валер’евіч
5. Кадлубовіч Дар’я Вітальеўна
6. Каржанеўскі Арцём Аляксандравіч
7. Клімовіч Анастасія Вячаславаўна
8. Леановіч Мілана Андрэеўна
9. Лявонаў Іван Іванавіч
10. Мурзіч Аляксей Алегавіч
11. Пальчастая Наталля Аляксандраўна
12. Паляшчук Максім Аляксандравіч
13. Пармон Уладзіслава Валер’еўна
14. Рыбчанка Ілля Мікалаевіч
15. Салаўёў Данііл Ігаравіч
16. Сіман Павел Васільевіч
17. Татур Вадзім Андрэевіч
18. Трасцян Данііл Уладзіміравіч
19. Трусевіч Аляксей Русланавіч
20. Юдзін Ілля Міхайлавіч
21. Яфімік Аляксей Вітальевіч

 

5 “М” клас

1. Акуловіч Антон Дзмітрыевіч
2. Бабок Ангеліна Аляксандраўна
3. Бараўцова Лізавета Юр’еўна
4. Высоцкая Наталля Мікалаеўна
5. Гойшык Ягор Андрэевіч
6. Доўнар Аляксандр Мікалаевіч
7. Ільіна Анастасія Аляксееўна
8. Кавалеўская Аляксандра Сяргееўна
9. Кміт Карына Віктараўна
10. Лісаковіч Дар’я Сяргееўна
11. Падольская Вераніка Уладзіміраўна
12. Платкоўскі Аляксей Анатольевіч
13. Стаднік Ірына Юр’еўна
14. Стэльмах Маргарыта Аляксандраўна
15. Счасновіч Малання Сяргееўна
16. Цімакова Анастасія Аляксандраўна
17. Цімафеева Дар’я Андрэеўна
18. Цырыкаў Дзмітрый Сяргеевіч
19. Шымчэня Анастасія Дзмітрыеўна
20. Юшкевіч Мікіта Дзмітрыевіч

Leave a comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь