Home » Навiны » Аб залічэнні навучэнцаў у 5 клас гімназіі па выніках ўступных іспытаў у 2016 годзе

Аб залічэнні навучэнцаў у 5 клас гімназіі па выніках ўступных іспытаў у 2016 годзе

У адпаведнасці з п. 117 Палажэння аб установе агульнай сярэдняй адукацыі, зацверджанага пастановай Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь ад 20.12.2011 № 283, на падставе рашэння прыёмнай камісіі дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г. Дзяржынска” (пратакол ад 11.06.2016 № 3)  у пятыя класы гімназіі ў 2016 годзе па выніках уступных іспытаў  залічаны наступныя навучэнцы:

у 5 “А” клас:

1. Аліферава Яна Дзмітрыеўна
2. Бельская Мілана Вадзімаўна
3. Бервольд Іван Андрэевіч
4. Бірукоў Павел Генадзьевіч
5. Гашко Марыя Ігараўна
6. Гурын Андрэй Сяргеевіч
7. Даўгала Паліна Ігараўна
8. Еркнапешан Лаліта Самвэлаўна
9. Жук Соф’я Аляксандраўна
10. Круцько Ягор Ігаравіч
11. Мазуноў Пётр Аляксандравіч
12. Макас Павел Аляксандравіч
13. Макоўская Васіліна Дзмітрыеўна
14. Палешчук Кірыл Вітальевіч
15. Плескацэвіч Аліна Валер’еўна
16. Позняк Ганна Аляксандраўна
17. Русалоўская Дар’я Дзмітрыеўна
18. Русак Мікіта Леанідавіч
19. Хатэнка Ганна Міхайлаўна
20. Шыбко Уладзіслаў Аляксандравіч
21. Юржыц Марыя Андрэеўна

у 5 “Б” клас:

1. Азаранка Валерыя Міхайлаўна
2. Ананьеў Яраслаў Юр’евіч
3. Астроўскі Арцём Паўлавіч
4. Брыкаў Віталій Аляксеевіч
5. Ваўчэцкі Глеб Андрэевіч
6. Вішнеўская Марыя Уладзіславаўна
7. Грычына Ганна Міхайлаўна
8. Жукоўская Яўгеня Сяргееўна
9. Жывіца Мікіта Аляксандравіч
10. Забаронак Кірыл Міхайлавіч
11. Залеўская Анастасія Аляксандраўна
12. Калечыц Крысціна Яўгеньеўна
13. Карміліцына Марыя Аляксандраўна
14. Клышэўскі Ягор Аляксандравіч
15. Ксяневіч Ксенія Паўлаўна
16. Луцэвіч Павел Аляксеевіч
17. Паверанная Кацярына Аляксандраўна
18. Прыбыльская Ксенія Дзмітрыеўна
19. Рынкевіч Софія Віктараўна
20. Сіман Іван Сяргеевіч
21. Францкевіч Марыя Кірылаўна
22. Чарняўская Мар’я Андрэеўна

у 5 “В” клас:

1. Аўхімовіч Вікторыя Вадзімаўна
2. Бажок Ганна Ігараўна
3. Баран Ксенія Аляксандраўна
4. Варывоцкая Яна Юр’еўна
5. Гардзіеўскі Ілья Аляксандравіч
6. Гарноўская Анастасія Ігараўна
7. Гаўрыльчава Яна Віктараўна
8. Гудвіловіч Цімафей Генадзьевіч
9. Карлоўскі Віктар Русланавіч
10. Касцевіч Паліна Арцёмаўна
11. Ліпскі Іван Андрэевіч
12. Макарэвіч Іван Пятровіч
13. Панцэвіч Анастасія Віктараўна
14. Праташчык Уладзіслаў Аляксеевіч
15. Пятровіч Аліна Пятроўна
16. Сантаровіч Ягор Аляксандравіч
17. Сініцын Ягор Дзмітрыевіч
18. Федчук Мікіта Дзмітрыевіч
19. Халадзінскі Вадзім Васільевіч
20. Храмцоў Максім Сяргеевіч
21. Шакураў Аляксандр Ільясавіч
22. Шумоўская Дар’я Аляксандраўна
23. Шыверскі Івана Уладзіміравіч

у 5 “М” клас:

1. Бегуноў Валянцін Яўгеньевіч
2. Варановіч Марыя Пятроўна
3. Гомза Марыя Вітальеўна
4. Грыгаровіч Іван Андрэевіч
5. Гурыновіч Аляксей Іванавіч
6. Звярок Мікіта Вадзімавіч
7. Кавалькова Марыя Максімаўна
8. Конаш Ягор Дзянісавіч
9. Кукішава Марыя Сяргееўна
10. Лінкевіч Дар’я Ільінічна
11. Манастырская Маргарыта Аляксандраўна
12. Палынцава Мілана Пятроўна
13. Плужнікаў Давід Яўгеньевіч
14. Русаковіч Ягор Аляксандравіч
15. Русальская Анастасія Сяргееўна
16. Савіцкая Аліна Уладзіміраўна
17. Сехіна Паліна Сяргееўна
18. Скарабагатая Марыя Сяргееўна
19. Сямашка Ліяна Дзянісаўна
20. Тарасевіч Аліна Ігараўна
21. Трусевіч Аляксандр Пятровіч
22. Халапук Валерыя Дзянісаўна

Leave a comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь