Home » Навiны » Спісы навучэнцаў 1-х класаў

Спісы навучэнцаў 1-х класаў

  1 “А” клас                   Кабінет 10п

 Класны кіраўнік  Гарошка Іна Пятроўна

  1. Адуцкевіч Кірыл Аляксандравіч
  2. Баравік Софія Дагласаўна
  3. Булавіна Софія Андрэеўна
  4. Бурдзейка Арцём Валер’евіч
  5. Зуеўскі Арцём Аляксандравіч
  6. Корзун Ганна Андрэеўна
  7. Крыкала Вольга Дзмітрыеўна
  8. Кужэльны Мікіта Юр’евіч
  9. Курашэвіч Анастасія Дзмітрыеўна
  10. Лобазеў Арцём Андрэевіч
  11. Лорэнс ДзіянаДзмітрыеўна
  12. Маржэцкі Максім Ігаравіч
  13. Меланіч Уладзіслаў Дзянісавіч
  14. Пашкоўская Марыя Аўгусцінаўна
  15. Перахадзюк Мацвей Дзянісавіч
  16. Петкавіч Аляксандра Віктараўна
  17. Пракопчык Леў Аляксандравіч
  18. Сантаровіч Ульяна Дзмітрыеўна
  19. Ціхановіч Ксенія Вітальеўна
  20. Усніч Лізавета Аляксееўна
  21. Шакаль Аляксей Дзмітрыевіч
  22. Шырокаў Мацвей Андрэевіч
  23. Якаўлеў Артур Аляксеевіч

1 “Б” клас                   Кабінет 14п

 Класны кіраўнік  Анікевіч Святлана Мікалаеўна

  1. Абугель Лізавета Русланаўна
  2. Алейнікава Марыя Андрэеўна
  3. Араноўская Ганна Алегаўна
  4. Башура Улада Валер’еўна
  5. Бурая Таццяна Дзмітрыеўна
  6. Вазняк Мацвей Вадзімавіч
  7. Вярэніч Давід Іванавіч
  8. Гаркун Ганна Андрэеўна
  9. Доўнар Мар’яна Андрэеўна
  10. Есьман Мікіта Дзмітрыевіч
  11. Зюкін Аляксей Юр’евіч
  12. Калоднік Антон Аляксандравіч
  13. Каржанеўская Анастасія Аляксееўна
  14. Ксяневіч Кіра Паўлаўна
  15. Кудлач Уладзіслаў Ігаравіч
  16. Макрэцкая Яўгенія Аляксандраўна
  17. Мішук Дзіяна Аляксандраўна
  18. Мірановіч Вольга Аляксееўна
  19. Пекарчык Савелій Ігаравіч
  20. Турко Софія Андрэеўна
  21. Храмцоў Цімур Сяргеевіч
  22. Хамула Георгій Паўлавіч
  23. Фомачкіна Лізавета Віктараўна
  24. Федарынаў Захар Ільіч
  25. Шаклеіна Софія Паўлаўна
  26. Шамаль Андрэй Ігаравіч
  27. Янкоўская Мілана Вітальеўна
  28. Яраш Ганна Уладзіміраўна

  

 1 “В” клас                   Кабінет 7

 Класны кіраўнік  Клыгун Ірына Леанідаўна

  1. Аляксеева Паліна Аляксандраўна
  2. Арыновіч Глеб Сяргеевіч
  3. Венедзіктава Алёна Валер’еўна
  4. Гудвіловіч Арсеній Генадзьевіч
  5. Досіна Яна Дзянісаўна
  6. Кавалеўскі Ягор Сяргеевіч
  7. Кадлубовіч Цімафей Алегавіч
  8. Кізімчук Злата Андрэеўна
  9. Кісель Ксенія Аляксандраўна
  10. Кудзелка Ульяна Дзмітрыеўна
  11. Лапо Уладзіслава Дзмітрыеўна
  12. Лісоўская Аліна Аляксееўна
  13. Маякіна Аксінья Паўлаўна
  14. Мінько Аляксандр Уладзіміравіч
  15. Мірановіч Юрый Вітальевіч
  16. Навіцкая Дар’я Вячаславаўна
  17. Панчышын Іван Паўлавіч
  18. Паўлоўская Дар’я Валер’еўна
  19. Разумоўская Ганна Уладзіміраўна
  20. Раткевіч Павел Сяргеевіч
  21. Савасцюк Цімафей Сяргеевіч
  22. Сарока Яна Міхайлаўна
  23. Стральцоў Ілья Сяргеевіч
  24. Чайбекаў Віктар Віктаравіч
  25. Юшкевіч Таццяна Дзмітрыеўна
  26. Якімовіч Уладзіслава   Вадзімаўна
  27. Янкоўскі Павел Андрэевіч

 1 “Г” клас                   Кабінет 11

 Класны кіраўнік  Макоўская Анастасія Вячаславаўна

  1. Азарка Ірына Аляксандраўна
  2. Аўхімовіч Андрэй Вадзімавіч
  3. Барташэвіч Ілья Сяргеевіч
  4. Батура Софія Аляксееўна
  5. Бурдзільная Наталля Аляксандраўна
  6. Варывончык Савелій Юр’евіч
  7. Гаркоўскі Уладзіслаў Раманавіч
  8. Гас Анастасія Уладзіміраўна
  9. Гашчук Ніна Дзмітрыеўна
  10. Грамыка Цігран Яўгеньевіч
  11. Жукоўская Софія Леанідаўна
  12. Кулеш Марыя Сяргееўна
  13. Ліпніцкая Анастасія Аляксандраўна
  14. Нагібовіч Канстанцін Васільевіч
  15. Рудкоўскі Ягор Аляксандравіч
  16. Сушкевіч Арцём
  17. Тагай Дар’я Ігараўна
  18. Цімафеева Вера Андрэеўна
  19. Трацэўскі Арсеній Аляксандравіч
  20. Філімонава Марыя Аляксееўна
  21. Хатэнка Яраслаў Юр’евіч
  22. Чупін Уладзіслаў Юр’евіч

 1 “М” клас                   Кабінет 12п

 Класны кіраўнік  Шыбко Таццяна Анатольеўна

  1. Аўдзеня Яраслаў Юр’евіч
  2. Астравух Аліcа Дзмітрыеўна
  3. Арлоў Міхаіл Алегавіч
  4. Багданаў Аляксей Ігаравіч
  5. Баравік Паліна Дзянісаўна
  6. Бібік Ксенія Юр’еўна
  7. Голікава Софія Юр’еўна
  8. Дабравольская Софія Дзмітрыеўна
  9. Ільюшэнка Аляксандр Сяргеевіч
  10. Казлоўская Лізавета Ігараўна
  11. Кашко Іван Аляксандравіч
  12. Кірдун Мілена Сяргееўна
  13. Кочнева Анастасія Аляксандраўна
  14. Кучук Раман Аляксандравіч
  15. Ламонава Варвара Віктараўна
  16. Літвінаў Арсеній Арцёмавіч
  17. Макарэвіч Лізавета Сяргееўна
  18. Маслоўскі КліменційДзмітрыевіч
  19. Мельнікава Крысціна Дзмітрыеўна
  20. Русалоўская Анфіса Дзянісаўна
  21. Татарыцкі Даніла Вадзімавіч
  22. Францкевіч Надзея Кірылаўна
  23. Хаменка Данііл Сяргеевіч
  24. Чарнец Яна Віктараўна
  25. Чэтверня Кірыл Аляксандравіч
  26. Чайка Лізавета Леанідаўна

Leave a comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь