Home » Навiны » Спіс навучэнцаў 5 класаў у 2017/2018 навучальным годзе

Спіс навучэнцаў 5 класаў у 2017/2018 навучальным годзе

Па выніках уступных іспытаў залічаны на 2017/2018 навучальны год

у 5 “А” клас:

1. Гурына Вікторыя Сяргееўна
2. Данчанка Ксенія Сяргееўна
3. Жук Юлія Аляксандраўна
4. Жукоўская Дар’я Леанідаўна
5. Канчанін Аляксандр Сяргеевіч
6. Капанец Глеб Аляксеевіч
7. Косцін Ціхан Аляксандравіч
8. Кручонак Соф’я Вадзімаўна
9. Кудзінаў Максім Вітальевіч
10. Ленкавец Аляксандра Вітальеўна
11. Лой Вікторыя Сяргееўна
12. Лукуша Данііл Вадзімавіч
13. Мялешка Дар’я Алегаўна
14. Пятліцкая Мілана Андрэеўна
15. Райко Арцём Андрэевіч
16. Рак Аляксей Сцяпанавіч
17. Сакалова Аліна Сяргееўна
18. Сахвон Софія Яўгенаўна
19. Скарабагатая Вікторыя Яўгенаўна
20. Смык Вера Іванаўна
21. Стаднік Аліна Русланаўна
22. Хаменка Дар’я Аляксандраўна
23. Шакаль Міхаіл Паўлавіч
24. Янушкевіч Вадзім Вячаслававіч

Класны кіраўнік Бараўцова Вольга Леанідаўна

у 5 “Б” клас:                                                

1. Ананія Арсеній Вадзімавіч
2. Андрыц Ілья Паўлавіч
3. Бабок  Раман Вітальевіч
4. Буйко Андрэй Віктаравіч
5. Варабей Ягор Уладзіміравіч
6. Гапановіч Максім Вадзімавіч
7. Гаркун Павел Дзмітрыевіч
8. Градавец Раман Аляксандравіч
9. Зюкін Уладзіслаў Юр’евіч
10. Ізмер Лілія Святаславаўна
11. Лойка  Ягор
12. Макарчык Паліна Алегаўна
13. Макарэвіч Ганна Пятроўна
14. Матвеева Дар’я Дзмітрыеўна
15. Міхно Мілана Дзмітрыеўна
16. Пачкоўская Дзіяна Дзмітрыеўна
17. Пракопчык Аляксей Юр’евіч
18. Сабалеўская Аліна Алегаўна
19. Сурко Яўгеній Вітальевіч
20. Сухадольская Варвара Максімаўна
21. Тумель Цімафей Андрэевіч
22. Тушынская Ганна Мікалаеўна
23. Хаменка Ганна Сяргееўна
24. Царык Вольга Уладзіміраўна
25. Чурыла Кацярына Сяргееўна

Класны кіраўнік Доўнар Сняжана Уладзіміраўна   

у 5 “В” клас:

1. Абмоін Яраслаў Аляксеевіч
2. Аўдалян Артур Геворгавіч
3. Багдановіч Арцём Васільевіч
4. Багдановіч Юльяна Вячаславаўна
5. Босая Ганна Аляксееўна
6. Варывончык Ігнат Юр’евіч
7. Гладкоўскі Мікіта Паўлавіч
8. Грыгарцэвіч Віялета Дзмітрыеўна
9. Журавель Дзіяна Эдуардаўна
10. Кужэльная Дар’я  Юр’еўна
11. Куневіч Аляксандра Дзмітрыеўна
12. Кучко Мікіта Алегавіч
13. Кучук Ранат Аляксандравіч
14. Леўкавец Ангеліна Віктараўна
15. Мартынава Марыя Алегаўна
16. Ранчкоўскі Ілья Уладзіміравіч
17. Сташынская Паліна Паўлаўна
18. Тамашэвіч Дар’я Сяргееўна
19. Хвядуцік Ульяна Максімаўна
20. Чэкстар Аліна Дзмітрыеўна
21. Шпілеўская Анастасія Ігараўна
22. Шчэпко Ульяна Дзмітрыеўна
23. Шыпценка Ганна Міхайлаўна

Класны кіраўнік Прыбыльская Наталля Леанідаўна

у 5 “М” клас:

1. Апраніч Раман Яўгенавіч
2. Беляева Маргарыта Паўлаўна
3. Буйноўскі Глеб Алегавіч
4. Гімбіцкі Мацвей Дзмітрыевіч
5. Градавец Дар’я Віктараўна
6. Зямніцкі Дзяніс Аляксандравіч
7. Калеснік Анастасія Уладзіміраўна
8. Каралінскі Леанід Анатольевіч
9. Кашынскі Арцём Міхайлавіч
10. Клімовіч Крысціна Іванаўна
11. Корхава Ксенія Аляксандраўна
12. Лаппо Валерыя Дзмітрыеўна
13. Ліхімовіч Анастасія Вітальеўна
14. Лугоўская Вікторыя Юр’еўна
15. Мазуркевіч Арцём Дзянісавіч
16. Машыноўская Дзіяна Раманаўна
17. Мірон Марыя Сяргееўна
18. Мусахранава Кацярына Алегаўна
19. Нестрыляй Анастасія Аляксандраўна
20. Няверава Ксенія Паўлаўна
21. Разумік Аліса Арцёмаўна
22. Сіман Сцяпан Сяргеевіч
23. Сікорская Аліса Сяргееўна
24. Слінка Ягор Ігаравіч
25. Сухаварава Кацярына Дзмітрыеўна
26. Сушкевіч Давід Аляксандравіч
27. Хаменка Арыяна Юр’еўна
28. Храмцоў  Павел Вітальевіч

Класны кіраўнік Паплаўская Ганна Анатольеўна


Leave a comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь