Home » Навiны » Спіс навучэнцаў 1-ых класаў

Спіс навучэнцаў 1-ых класаў

Спіс  вучняў 1 “А” класа   

Класны кіраўнік:  БАРЫСАВА  АЛЕНА   УЛАДЗІМІРАЎНА

кабінет 1

  1. Анохін Цімур Максімавіч
  2. Бабок Ксенія Витальеўна
  3. Босы Канстанцін Аляксеевіч
  4. Босы Кірыл Аляксеевіч
  5. Будай Глеб Яўгеньевіч
  6. Быстрымовіч Ганна Віктараўна
  7. Бычынская Софія Андрэеўна
  8. Варакса Ягор Вітальевіч
  9. Віторскі Міхаіл Дзмітрыевіч
  10. Гаркун Лізавета Андрэеўна
  11. Гаркун Макар Дзянісавіч
  12. Кісель Дзмітрый Яўгеньевіч
  13. Кісель Святлана Аляксандраўна
  14. Клочак Ганна Аляксандраўна
  15. Корзун Марыя Уладзіміраўна
  16. Майсейчык Марыя Валер’еўна
  17. Макрэцкая Мая Аляксандраўна
  18. Носка Варвара Андрэеўна
  19. Нявераў Мікалай Паўлавіч
  20. Пашкевіч Ганна Вячаславаўна
  21. Пісарава Вікторыя Ігараўна
  22. Пякарская Ганна Сяргееўна
  23. Сахвон Марта Яўгеньеўна
  24. Сіманава Софія Васільеўна
  25. Сіманаў Леў Аляксандравіч
  26. Сяргееў Арсеній Дзянісавіч
  27. Храмцоў Сяргей Дзмітрыевіч
  28. Чарвінскі Аляксей Вадзімавіч
  29. Чупін Ягор Сяргеевіч
  30. Іанец Андрэй Васільевіч

 

Спіс  вучняў 1 “Б” класа   

Класны кіраўнік:  СОЛАШ  ВІЛЕНА  АНАТОЛЬЕЎНА

   кабінет 15 п

  1. Андрыеўская Марыя Мікалаеўна
  2. Бервольд Арцём Аляксандравіч
  3. Біндзюкоў Арсеній Анатольевіч
  4. Будрык Паліна Андрэеўна
  5. Гарбунова Соф’я Уладзіміраўна
  6. Грыбанава Валерыя Вячаславаўна
  7. Грыгарцэвіч Ангеліна Дзмітрыеўна
  8. Дзядзюля Павел Паўлавіч
  9. Дзяргай Сафія Дзмітраўна
  10. Казлоўскі Кірыл Дзянісавіч
  11. Канановіч Раман Дзмітрыевіч
  12. Ладаўшчык Кірыл Барысавіч
  13. Ляхавец Злата Дзмітрыеўна
  14. Мазуноў Андрэй Аляксандравіч
  15. Маісеенка Іван Сяргеевіч
  16. Макарэвіч Ганна Сяргееўна
  17. Марчанка Вераніка Сяргееўна
  18. Наважэнін Яўгеній Вітальевіч
  19. Налетка Аляксандр Генадзьевіч
  20. Пушкарэвіч Аляксандра Максімаўна
  21. Пятруцік Арцём Аляксандравіч
  22. Серада Яраслаў Уладзіміравіч
  23. Стахно Арсеній Анатольевіч
  24. Уколава Юлія Алегаўна
  25. Целеш Даніла Юр’евіч
  26. Чараповіч Іван Ільіч

Спіс  вучняў 1 “В” класа   

Класны кіраўнік:  КАЛПАК  ІНА  СЯРГЕЕЎНА

   кабінет 13 п

  1. Бабок Дар’я Аляксандраўна
  2. Букштановіч Алёна Уладзіміраўна
  3. Варакса Ганна Вітальеўна
  4. Варакса Яна Андрэеўна
  5. Грузд Софія Міхайлаўна
  6. Дзюбін Аляксей Ільіч
  7. Доска Арцём Алегавіч
  8. Еўдакімава Нэлі Андрэеўна
  9. Жукоўская Лізавета Сяргееўна
  10. Звярок Паліна Вадзімаўна
  11. Івановіч Паліна Ігараўна
  12. Калыхан Барыс Мікалаевіч
  13. Клімовіч Уладзіслава Іванаўна
  14. Кунцэвіч Кірыл Аляксандравіч
  15. Лісоўскі Іван Вадзімавіч
  16. Ліхачоў Усевалад Уладзіміравіч
  17. Місюкевіч Піліп Віктаравіч
  18. Мусік Вячаслаў Паўлавіч
  19. Найдзёнаў Ігар Станіслававіч
  20. Перахадзюк Валерыя Дзянісаўна
  21. Пракопчык Ангеліна Юр’еўна
  22. Пячынская Карына Русланаўна
  23. Русалоўская Марыя Дзянісаўна
  24. Свірыдава Ганна Раманаўна
  25. Сугака Злата Сяргееўна
  26. Сурко Вадзім Вітальевіч
  27. Усніч Уладзіслаў Аляксеевіч
  28. Чэрнік Станіслаў Дзмітрыевіч
  29. Шаблоўскі Максім Арцёмавіч
  30. Юрчанка Кацярына Міхайлаўна

Спіс  вучняў 1 “Г” класа   

Класны кіраўнік: ІЗОТАВА  ІРЫНА АЛЯКСЕЕЎНА

   кабінет 6 п

  1. Адуцкевіч Ілья Аляксандравіч
  2. Бадун Данііл Васільевіч
  3. Вераценнікаў Данііл Вітальевіч
  4. Гашчук Аліна Дзмітрыеўна
  5. Горбач Анастасія Аляксандраўна
  6. Грамовіч Рэгіна Васільеўна
  7. Грамыка Кірыл Аляксандравіч
  8. Дамашкевіч Валерыя Алегаўна
  9. Дашкевіч Аляксей Вадзімавіч
  10. Дашкевіч Віктар Вадзімавіч
  11. Дашкевіч Павел Вадзімавіч
  12. Куляшэвіч Арцём Дзянісавіч
  13. Лісаковіч Ксенія Аляксандраўна
  14. Ляшук Давід Васільевіч
  15. Падольскі Дзяніс Уладзіміравіч
  16. Рэдзько Данііл Анатольевіч
  17. Сарычаў Ягор Сяргеевіч
  18. Смольская Юлія Максімаўна
  19. Сямашка Арсеній Дзянісавіч
  20. Хмялеўская Соф’я Сяргееўна
  21. Чалых Эвеліна Уладзіславаўна
  22. Чэркас Крысціна Мунісаўна
  23. Шакаль Маргарыта Сяргееўна
  24. Шамко Уладзімір Алегавіч
  25. Шчэпко Міхаіл Дзмітрыевіч
  26. Якаўлева Берта Аляксееўна

Спіс  вучняў 1 “М” класа   

Класны кіраўнік: ГОЙШЫК ВОЛЬГА  УЛАДЗІМІРАЎНА

   кабінет 4

  1. Ананіч Арсеній Андрэевіч
  2. Баржэмская Аляксандра Русланаўна
  3. Васюкевіч Аляксей Уладзіміравіч
  4. Вялічка Арына Кірылаўна
  5. Залатар Марыя Аляксандраўна
  6. Клышэўская Дар’я Аляксандраўна
  7. Ліпскі Мацвей Андрэевіч
  8. Лойка Паліна Яўгеньеўна
  9. Майсевіч Андрэй Яўгеньевіч
  10. Мінько Алена Сяргееўна
  11. Паверанны Сцяпан Аляксандравіч
  12. Панашчук Іван Максімавіч
  13. Паўлюць Кіра Вячаславаўна
  14. Пішчык Сафія Аляксееўна
  15. Позняк Кірыл Андрэевіч
  16. Рудэня Павел Сяргеевіч
  17. Сабалеўская Аляксандра Сяменаўна
  18. Сарган Арыяна Сяргееўна
  19. Скварчэўскі Іван Андрэевіч
  20. Стаднік Анастасія Русланаўна
  21. Сухарава Алена Яўгеньеўна
  22. Трухановіч Анастасія Аляксандраўна
  23. Шабан Артур Дзмітрыевіч
  24. Шаўчэнка Надзея Вітальеўна
  25. Шмарава Яна Кірылаўна
  26. Шурхай Цімафей Вітальевіч
  27. Шымбарэцкая Дар’я Уладзіміраўна
  28. Юшкевіч Ганна Дзмітрыеўна
  29. Юшкевіч Кацярына Андрэеўна
  30. Юшкевіч Яўгенія Дзмітрыеўна

Leave a comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Детский правовой сайт
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь