Home » Навiны » Падведзены вынікі Міжнароднага конкурсу па інфарматыцы і інфармацыйных тэхналогіях «Бабёр 2019»

Падведзены вынікі Міжнароднага конкурсу па інфарматыцы і інфармацыйных тэхналогіях «Бабёр 2019»

З 11 па 23 лістапада 2019 года ў Рэспубліцы Беларусь праходзіў Міжнародны конкурс па інфарматыцы і інфармацыйных тэхналогіях «Бабёр 2019», нацыянальным каардынатарам якога з’яўляецца Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт інфарматыкі і радыёэлектронікі.

114 вучняў 1-11-х класаў нашай гімназіі прынялі ўдзел у міжнародным конкурсе па інфарматыцы «Бабёр-2019».

Конкурс «Бабёр-2019» з’яўляўся цалкам камп’ютэрызаваным і праводзіўся праз Інтэрнэт у рэжыме анлайн. (Сайт http://babior.by/).

Па выніках нашы гімназісты атрымаюць 13 дыпломаў!

Лепшыя гімназісты ў гэтым конкурсе і пераможцы:

1-3 класы:

Майсевіч Андрэй Яўгеньевіч, 2 клас

Дыплом III ступені

Кашкель Алег Паўлавіч, 1в

Дыплом III ступені

Савасцянік Мацвей Вілтасавіч, 1б

Дыплом III ступені

  4 клас:

Ільюшэнка Аляксандр Сяргеевіч

 
 

Корзун Аня Андрэеўна

 
 

Пракопчык Леў Аляксандравіч

 

6 клас:

Шакаль Вікторыя Віктараўна

 
 

Мірановіч Уладзіслаў Вітальевіч

 
 

Жукаў Мацвей Алегавіч

 

7 клас:

 

Слінка Ягор Ігаравіч

Дыплом II ступені

Мусахранава Кацярына Алегаўна

Дыплом III ступені

Хаменка Арыяна Юр’еўна

 

8 клас:

Панасюк Андрэй Сяргеевіч

Дыплом III ступені

 

Брыкаў  Віталій Аляксеевіч

 
  Гурын Андрэй Сяргеевіч  
 

Бірукоў Павел Генадзьевіч

 

9  клас:

Гойшык Ягор Андрэевіч

 
 

Доўнар Аляксандр Мікалаевіч

 
 

Салаўёў Данііл Ігаравіч

 
 

Цімакова Анастасія Аляксандраўна 

 

10  клас:

Юшкевіч Арцём Уладзіміравіч

Дыплом III ступені

 

Тразанаў Мікіта Сяргеевіч

Дыплом III ступені

 

Солаш Іван Дзмітрыевіч

 

11  клас:

Аль Батран Салі Алі

Дыплом II ступені

 

Калпак Арына Сяргееўна

Дыплом III ступені

 

Верамеенка Арцём Віктаравіч

Дыплом III ступені

 

Венедзіктаў Мікіта Валер’евіч

Дыплом III ступені

 

Сасонка Мікіта Аляксандравіч 

Дыплом III ступені

11  клас:

Заботкін Багдан Сяргеевіч

 
 

Хаменка Святаслаў Юр’евіч

 
 

Шыманец Максім Віктаравіч

 
 

Жук Павел Іванавіч

 

Усе ўдзельнікі конкурсу атрымаюць сертыфікаты

Віншуем пераможцаў!

Трацэўская Л.Б., настаўнік інфарматыкі

 


Leave a comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь