Home » Навiны » План выхаваўчай работы на суботу 1 снежня 2012 года

План выхаваўчай работы на суботу 1 снежня 2012 года

Мерыпрыемства

Час правядзення

Адказныя

Месца правядзення

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Спартыўныя факультатывы 10.00 Настаўнікі фізічнай культуры Спартыўная зала
Гурток “Юны стралок” 10.00 Рэкець С.П. Цір
Валейбол для 3, 4 класаў 10.00 – 11.30 Скурат Я.І. Малая спартыўная зала
Секцыя па шашках 11.40 – 13.00 Скурат Я.І. Малая спартыўная зала
Спаборніцтвы по баскетболу сярод вучняў гімназіі і  СШ № 4 “Мы выбіраем ЖЛЗ” 11.00 Настаўнікі фізічнай культуры Спартыўная зала
Выстава плакатаў и малюнкаў “Асцярожна – СНІД!” 10.00 – 16.00 Магістры мастацтваў Рэкрэацыя 2 паверха

Інтэлектуальная дзейнасць

Факультатыўныя заняткі па фізіцы, грамадазнаўству, польскай мове 9.00 Настаўнікі-прадметнікі Каб. № 38, 35, 40
Удзел вучняў гімназіі у падрыхтоўчых зборах да алімпіяды ў Мінскім дзяржаўным лінгвістычным універсітэце . Аляксеева Т.В. Мінскі дзяржаўны лінгвістычны універсітэт .
Заняткі па французскай мове 10.00 Падбярэзская Л.І. Каб. № 27
Факультатыў па асновах прадпрымальніцтва 10.00 Бароўская М.Я. Каб. № 21
Платныя заняткі па матэматыцы для 11класаў 8.30 – 13.00 Валахановіч Т.У. Каб. № 22
Заняткі па падрыхтоўцы да ўступных экзаменаў у 5 класы 10.00 Настаўнікі пачатковых класаў Каб. № 5, 6
Клуб “Интэлект” запрашае на матэматычны КВЗ 10.00 Караневіч А. Г. Каб. № 36

Музычна-эстэтычная дзейнасць

Гурток“Чароўная палітра”. 10.00 Сапунова І. В. Каб. № 34
Музычныя заняткі па інтарэсах Па графіку Кіраўнікі студый Актавая зала, каб. № 3, 4, п7, зала рытмікі
Гурток “ВідэаАРТ” 10.30 Пашкевіч Н.С. Кабінет дзіцячых аб’яднанняў
Рэпетыцыя вальсу з выпускнікамі 13.00 Цімашэнка С.Ф. Зала рытмікі

Грамадска-карысная дзейнасць

Праца школьнай бізнес-кампаніі “Чароўны куфэрак” 9.00 – 10.00 Трыч У.Л. Сталярная майстэрня
Праца школьнай бізнес-кампаніі “Чароўны куфэрак” 11.30 Шпілеўская Ю.В. Швейная майстэрня
Гурток “Зрабі сам”. 10.00 Трыч У. Л. Сталярная майстэрня
Гурток “Рукадзельніца” 10.00 Шпілеўская Ю.В. Швейная майстэрня

Узаемадзеянне з соцыумам

Удзел у фестывалі творчасці дзяцей и маладых людзей з абмежаванымі магчымасцямі “Запалі сваю зорку” 12.00 Фурса І.В., Чайбекава В.Л. ГДК
Дыскатэка 19.00 – 22.00 Асадчая І.І. Гімназія
Настаўніцка-бацькоўскі патруль. 22.00 – 24.00 Акаловіч У.А., Скурат Я.І. К-р “Эра”, гарадскі парк

СППС

Кансультацыі СППС 12.00 – 13.00 Педагог псіхолаг Гал В.А. Каб. № 4 п
Круглый стол “СНІД – чума XX века” 10.00 Педагог псіхолаг Гал В.А. Каб № 33

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь