Home » Навiны » План выхаваўчай работы на суботу 8 снежня 2012 года

План выхаваўчай работы на суботу 8 снежня 2012 года

Мерапрыемства

Час правядзення

Адказныя

Месца правядзення

Фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

Дзень здароўя 10.00 Настаўнікі фізічнай культуры Спартыўная зала
Гурток “Юны стралок” 10.00 Рэкець С.П. Цір
Дзень здароўя для 3 класаў “Вясёлая зіма” 10.00 – 11.30 Скурат Я.І. Малая спартыўная зала
Секцыя па шашках 11.30 – 13.00 Скурат Я.І. Малая спартыўная зала
Брэйн-рынг для 7 “А”, 7 “Б” класаў  “Небяспечная дарога” 11.00 Жук У.У. Каб. № 10
Круглы стол “Небяспечныя гульні” 11.00 Педагог сацыяльны Фурса І.В. Каб № 2 п

Інтэлектуальная дзейнасць

Факультатыўныя заняткі па фізіцы, грамадазнаўству, польскай мове 9.00 Настаўнікі-прадметнікі Каб. № 38, 35, 40
Удзел вучняў гімназіі у падрыхтоўчых зборах да алімпіяды ў Мінскім дзяржаўным лінгвістычным універсітэце . 10.00 Падбярэзская Л.І. Мінскі дзяржаўны лінгвістычны універсітэт .
Заняткі з выкладчыкам вышэйшай  вучэбнай  установы па падрыхтоўцы да III этапу рэспубліканскай алімпіяды па беларускай мове 10.00 Караневіч А.Г. Мінскі дзяржаўны тэхналагічны універсітэт
Удзел  вучняў 11 класаў у Днях адчыненых дзвярэй  Мінскага  дзяржаўнага тэхналагічнага універсітэта 10.00 Караневіч А.Г. Мінскі дзяржаўны тэхналагічны універсітэт
Факультатыў па асновах прадпрымальніцтва 10.00 Бароўская М.Я. Каб. № 21
Заняткі па падрыхтоўцы да ўступных экзаменаў у 5 класы 10.00 Настаўнікі пачатковых класаў Каб. № 5, 6

 Музычна-эстэтычная дзейнасць

Гурток“Чароўная палітра” 10.00 Сапунова І. В. Каб. № 34
Музычныя заняткі па інтарэсах Па графіку Кіраўнікі студый Актавая зала, каб. № 3, 4, п7, зала рытмікі
Рэпетыцыя вальсу з выпускнікамі 13.00 Цімашэнка С.Ф. Зала рытмікі

Грамадска-карысная дзейнасць

Праца школьнай бізнэс-кампаніі “Чароўны куфэрак” 9.00 – 10.00 Трыч У.Л. Сталярная майстэрня
Праца школьнай бізнэс-кампаніі “Чароўны куфэрак” 11.30 – 12.30 Шпілеўская Ю.В. Швейная майстэрня
Гурток “Зрабі сам”. 10.00 Трыч У. Л. Сталярная майстэрня
Гурток “Рукадзельніца” 10.00 Шпілеўская Ю.В. Швейная майстэрня

Узаемадзеянне з соцыумам

Интэлектуальна-прававая гульня «Я і права» 12.00 Гарбатоўская А.І. ЦДТ
Дыскатэка 19.00 – 22.00 Мігура Г.Я. Гімназія
Настаўніцка-бацькоўскі патруль. 22.00 – 24.00 Ліхадзіеўскі В.У., Доўнар М.Л. К-р  “Эра”, гарадскі парк

СППС

Кансультацыі СППС 12.00 – 13.00 Педагог сацыяльны Фурса І.В. Каб. № 2 п

Герб i Сцяг

Спасылкі

Cайт Президента Республики Беларусь
ГИАЦ МО РБ
Комитет по образованю МИНГОРИСПОЛКОМА
Официальный сайт Дзержинского райисполкома
АДУКАЦЫЙНЫ ПАРТАЛ
Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь